slide0
slide1
slide2
slide3
slide4
slide5
slide6
slide7
slide8
slide9

Vijećnici

Kategorija: Vijećnici
Gradsko vijeće Grada Vrbovca konstituirano je 8. lipnja 2017. godine.
 
Članovi Gradskog vijeća su:
- Dejan Jaić, dr. med. vet. - predsjednik Vijeća (HSS)
- Stjepan Fotović - potpredsjednik Vijeća (LABURISTI)
- Damir Fašaić - potpredsjednik Vijeća (HDZ)
- Tihomir Antolković (SDP)
- Damir Tomljenović (HDZ)
- Štefica Fintić (HDZ)
- Franjo Simić (HSU)
- Mijo Mijatović (HDZ)
- Dražen Sudinec (REFORMISTI)
- Stjepan Grošanić (HSS)
- Hrvoje Herček (nezavisni vijećnik)
- Darko Dananić (nezavisni vijećnik)
- Stjepan Tvorić (nezavisni vijećnik)
- Vjekoslav Smolec (SDP, dužnost zamjenika vijećnika počinje obavljati od 21. lipnja 2017. godine)
- Ivan Cvok (HSS, dužnost zamjenika vijećnika počinje obavljati od 31. siječnja 2018. godine)
- Ivan Svečnjak (SDP, dužnost zamjenika vijećnika počinje obavljati od 31. siječnja 2018. godine) 
- Martina Petrak (SDP, dužnost zamjenice vijećnika počinje obavljati od 28. ožujka 2018. godine) 
 
Gradski vijećnici kojima je mandat u mirovanju:
- Denis Kralj (SDP, mandat miruje od 9. lipnja 2017. godine)
- Marko Belošević (HSS, mandat miruje od 23. prosinca 2017. godine)
- Maja Novosel (SDP, mandat miruje od 9. siječnja 2018. godine)
- Vlado Mesnik (SDP, mandat miruje od 16. ožujka 2018. godine)
 

Opće informacije

Trg Petra Zrinskog 9
10340 Vrbovec
centrala: 01/2799-900
 
Radno vrijeme:
ponedjeljak - petak 7 - 15 h