Zaprašivanje komaraca na području Vrbovca

Škarda-sanitarna zaštita d.o.o. Čazma vršit će larvicidno i adulticidno tretiranje
komaraca na području grada Vrbovca 12. lipnja u večernjim satima. Tretiranje će se provoditi sa zemlje s aparatima mobil-star i Swinfog, te izlaganjem granula larvidida, insekticidnim sredstvima III skupine na bazi permetrina i temefosa.

Insekticidna sredstva koja se koriste prilikom dezinsekcije komaraca imaju brzo početno
djelovanje i dugo rezidualno djelovanje, što u konačnici rezultira smanjenjem populacije
komaraca u svim njihovim razvojnim stadijima, od ličinki do adulta. Navedeni insekticidi neznatno su opasni za čovjeka i njegovu okolinu, a u okolišu ne  zaostaju, jer su biorazgradivi. Insekticidi imaju Odobrenje i Rješenje Ministarstva zdravlja RH.
U slučaju lošijeg vremena tretiranje se prenosi na slijedeći naredni dan bez oborina.

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće kako bismo Vam pružili najbolje moguće korisničko iskustvo. Informacije o kolačićima pohranjene su u Vašem internet pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kada se vratite na našu web stranicu te pomažu našem timu da razumije koji odjeljci web stranice su Vam najzanimljiviji i najkorisniji.

Sve postavke kolačića možete prilagoditi s lijeve strane ovog izbornika ili gornje ako stranicu pregledavate na manjem zaslonu.