Vijećnici

Vijećnici

Gradsko vijeće Grada Vrbovca konstituirano je 8. lipnja 2017. godine.

Članovi Gradskog vijeća su:

  • Hrvoje Herček (nezavisni vijećnik) – predsjednik Vijeća
  • Stjepan Fotović – prvi potpredsjednik Vijeća (LABURISTI)
  • Damir Fašaić – drugi potpredsjednik Vijeća (HDZ)
  • Tihomir Antolković (SDP)
  • Damir Tomljenović (HDZ)
  • Štefica Fintić (HDZ)
  • Franjo Simić (HSU)
  • Mijo Mijatović (HDZ)
  • Dejan Jaić (Stranka rada i solidarnosti)
  • Dražen Sudinec (REFORMISTI)
  • Stjepan Grošanić (nezavisni vijećnik)
  • Darko Dananić (nezavisni vijećnik)
  • Stjepan Tvorić (nezavisni vijećnik)
  • Vjekoslav Smolec (SDP, dužnost zamjenika vijećnika obnaša od 21. lipnja 2017. godine)
  • Ivan Svečnjak (SDP, dužnost zamjenika vijećnika obnaša od 31. siječnja 2018. godine)
  • Martina Petrak (SDP, dužnost zamjenice vijećnika obnaša od 28. ožujka 2018. godine)
  • Marcela Ledinski Mitrov (HSS, dužnost vijećnice obnaša od 31. siječnja 2019. godine)

Gradski vijećnici kojima je mandat u mirovanju:

  • Denis Kralj (SDP, mandat miruje od 9. lipnja 2017. godine)
  • Maja Novosel (SDP, mandat miruje od 9. siječnja 2018. godine)
  • Vlado Mesnik (SDP, mandat miruje od 16. ožujka 2018. godine)

Gradski vijećnici kojima je prestao mandat:

  • Ivan Cvok (HSS) – dužnost zamjenika vijećnika obnašao od 31. siječnja 2018. godine do 6. prosinca 2018. godine
  • Marko Belošević (HSS) – dužnost vijećnika obašao od 8. lipnja 2017. godine do 22. prosinca 2017. godine te od 7. prosinca 2018. godine do 28. prosinca 2018. godine