Nagrade Grada

                               EVIDENCIJA DODIJELJENIH NAGRADA I PRIZNANJA

                                                 GRADA VRBOVCA   1996. – 2021.

Odluka o nagradama i priznanjima Grada Vrbovca

NAGRADA „DOBRI DUH VRBOVCA“ – nagrađeni:

2018. DARKO GOTAL, posthumno
2019. ĐORĐA VASILJEVIĆ
2020. MLADEN KEFELJA
2021. VELIMIR DUBRAVEC
2022. ZLATKO MIJOLJEVIĆ

POČASNI GRAĐANI GRADA VRBOVCA:

1997. BOSILJKA DREHER
1999. JELENA BRAJŠA
2002. ALOJZ TUŠEK
2006. IVAN RABUZIN
2013. MLADEN MARKAČ
2013. ANTE GOTOVINA

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO – nagrađeni:

1997. JOSIP VELEBIT, prof.
1999. JOSIP PANKRETIĆ, posmrtno
2008. ZVONKO ŠTANFEL, posmrtno
2010. DRAGAN VICKOVIĆ
2010. VLADIMIR TOMLJANOVIĆ
2011. ZVONIMIR KOLMANIĆ
2012. DRAGUTIN PERSOLI
2012. FRANJO KOŠČEVIĆ
2014. NEVENKA ANTONIĆ
2015. MATO BARŽIĆ, prof.
2016. NADA KUŠIĆ
2017. SLAVKO FUKAT, prof.
2018. MIRJANA MARGETIĆ, prof.
2018. IVAN VRAGOTUK
2021. MLADEN KEFELJA
2021. MARIJAN KRZNAR
2022. VENEK POSAVEC, posmrtno

GODIŠNJA NAGRADA GRADA VRBOVCA – nagrađeni:

1996.
1997.1.      IVAN BASREK

2.      vlč. FRANJO ŽNIDAREC

3.      JOSIP BRACO ŠTANFEL

4.      BERNARD BARTOL

5.      ZLATKO FARSZKY

6.      UDRUŽENJE OBRTNIKA VRBOVEC

7.      HKUD „PETAR ZRINSKI“VRBOVEC

8.      ANDRIJA PUKŠEC, prof.

9.      ZVONKO ŠTANFEL

10.  mr. ZLATKO DOMINIKOVIĆ

1998.1.      PIK VRBOVEC – MESNA INDUSTRIJA d.d.

2.      VATROGASNA ZAJEDNICA VRBOVEC

3.      VLADIMIR TOMLJANOVIĆ

4.      RUŽICA TOMLJENOVIĆ

5.      STJEPAN HALUŽAN

6.      ZDENKO PREKOMOREC

7.      VJEKOSLAV JENDRIŠ

8.      NADA GAŠČIĆ

9.      MARIJAN KRALJ

10.    ŽELJKO SREČEC

1999.1.      SREDNJA ŠKOLA VRBOVEC

2.      DJEČJI VRTIĆ VRBOVEC

3.      LIKOVNA UDRUGA VRBOVEC

4.      „KIRŠ-PROM“ VRBOVEC

5.      DRAGAN VICKOVIĆ

6.      MIRJANA KLUKOVIĆ

7.      SLAVKO FUKAT

8.      ZVONIMIR DRBLIK

9.      MILJENKO TUMPAK

10.    IVICA SUČIJA

2000.
2001.
2002.1.      „JURVAL“ d.o.o. VRBOVEC

2.      „GALOKS“, vl. IVAN DRAGIJA

3.      „MARHA“ d.o.o. GAJ

4.      VRBOVEČKA UDRUGA VINOGRADARA I VINARA

5.      DVD VRBOVEC

6.      LIMENA GLAZBA VRBOVEC

7.      HKUD „PETAR ZRINSKI“VRBOVEC

8.      vlč. IVAN GRUDIČEK, župnik Župe Lovrečka Varoš

9.      BISERKA BLAŽUTIĆ

2003.1.      IVAN SUČIJA

2.      RUDOLF BENČEK

3.      „MPH – Metal proizvod Hršak“

4.      dr. IRENA GLAD

5.      MARINA PETANJEK

6.      DOM ZDRAVLJA „VRBOVEC“

7.      TENISKI KLUB „VRBOVEC“

8.      STJEPAN BUDIĆ

9.      IVANKA HANŽELJ

10.   GRADSKA UDRUGA UMIROVLJENIKA VRBOVEC

2004.1.      STJEPAN MIKLEČIĆ

2.      HRVATSKE ŠUME d.o.o., PODRUŽNICA BJELOVAR ŠUMARIJA                  VRBOVEC

3.      AUTOKUĆA CULAK d.o.o.

4.      KLAONICA KOLIĆ d.o.o.

5.      IVAN TRETINJAK

6.      RENATA STROTT

7.      IVAN BARANAŠIĆ

8.      HRVAČKI KLUB VRBOVEC

9.      UDRUGA VINOGRADARA I VINARA VRBOVEC

10.  ZVONKO DRBLIK

2005.
2006.1.      POVJERENIŠTVO SINDIKALNE PODRUŽNICE PPDIV-a PIK-a                     VRBOVEC – MESNE INDUSTRIJE

2.      NADZORNI ODBOR PIK-a VRBOVEC 2004./2005. (Damir Sesvečan-            predsjednik, Josip Bartolčić, Stjepan Šlibar, Željko Klepec i Stjepan                Leboš – članovi)

3.      UPRAVA PIK-a VRBOVEC 2004./2005. (Vladimir Bregović-                            predsjednik, Zlatko Špoljar i Mirko Tirić-članovi)

4.      DRAGUTIN ŠKRLEC

5.      ZDRAVKO PANKRETIĆ

6.      „GIS-IMPRO“ d.o.o. iz Zagreba

2007.1.      ZLATKO SOHORA, vl. obrta „HIDROSPOJ“

2.      GRADSKA UDRUGA UMIROVLJENIKA VRBOVEC

3.      DVD CELINE

4.      MLADEN ĐURANEC

5.      DRAŽEN PRELOG, vl. instalaterskog obrta „PRELOG“

6.      STJEPAN ŠLIBAR, vl. obrta GALVANOTEHNIKA i firme                                  GALTRONIK

7.      IVAN JAKUŠ, vl. obrta UNIMETAL

8.      IVAN HRŠAK („BRALE“)

9.      STJEPAN SEVER, vl. obrta METALAC-SEVER

10.    SLAVKO JAMBRIŠAK

2008.1.      TVRTKO JAKŠIĆ

2.      IVAN ZUKANOVIĆ

3.      BRANKO TRETINJAK

4.      IVAN SEDLAR, vl. Foto studio VIDEOMIX

5.      ZLATKO KUTEN

6.      vlč. DUBRAVKO LAUŠ

7.      IVAN BECLIN, vl. obrta „TEHNOMETAL“

8.      JOSIP GRUBEŠIĆ, vl. obrta „P.T.O. GRUBEŠIĆ“ i poduzeća „GEM                  GRUBEŠIĆ“

9.      ANTUN HARAMIJA

2009.1.      DJEČJI VRTIĆ „VRBOVEC“

2.      NK „VRBOVEC“

3.      DVD LUKA

4.      NENAD KOŽAR, vl. obrta „KONIT KOŽAR“

5.      MARIJAN PREVAREK

6.      ĐURĐICA KAHLINA

7.      KRISTINA MAJERIĆ

2010.1.      ŽARKO POPOVIĆ

2.      ZLATKO HERČEK

3.      HRVATSKO LOVAČKO DRUŠTVO „ORAO“

4.      OFF ROAD TEAM „VRBOVEC“

5.      NK „LONJA“

6.      C.S.T.I. – vl. obrta STJEPAN CRNEKOVIĆ

7.      OBITELJSKI OBRT „JENDRIŠ“ – vl. obrta VJEKOSLAV JENDRIŠ

8.      JOSIP KISELJAK

9.      ZVONKO BRAČIĆ

10.    BARBARA DROPULJA i BOŽIDAR LEŠČIĆ-plesni par

2011.1.      DOMINIK TOMIČEVIĆ

2.      UDRUGA ŽENA „PRESLICA“

3.      VLADIMIR JAGATIĆ (MEDO)

4.      KLAPA „ZRINSKI“

5.      DVD „LONJICA“

6.      DAMIR JURŠETIĆ

7.      OPG JASNA ŠMIDA

8.      VUM – Vrbovečka udruga mladih

9.      dr. ZVONIMIR ZOGER, ZDRAVSTVENA AMBULANTA LONJICA

10.    ŽENSKI ODBOJKAŠKI KLUB „VRBOVEC“

2012.1.      DVD „VRBOVEC“

2.      OPG ZVONKO BARTOL

3.      NK „VRBOVEC“ veterani

4.      UDRUGA „NADA“

5.      PIK VRBOVEC – MI d.d.

6.      BRANKO BLAŽUTIĆ

7.      ĐURO KAUZLARIĆ

8.      IVICA BAČEK

9.      JANA FETT

10.    MARIJAN ČMELAK

2013.1.      OPREMA VRBOVEC d.o.o.

2.      DVD „POLJANSKI LUG“

3.      SREDNJA ŠKOLA VRBOVEC

4.      SANJA LUGARIĆ, prof.

5.      VLADIMIR BERMANEC

2014.1.      DVD „POLJANA“

2.      ZORAN GRGIĆ, župnik

3.      NARODNA KNJIŽNICA VRBOVEC

4.      KOMUNALAC VRBOVEC d.o.o.

2015.1.      IGOR MAKVIĆ

2.      DVD „GAJ“

3.      OPG MATO BUDISELIĆ

4.      GALVANIZERSKI OBRT „GALOKS“ vlasnika IVANA DRAGIJE

2016.1.      HEP ODS ELEKTRA ZAGREB, POGON DUGO SELO

2.      UDRUGA ZA POMOĆ DJECI S POSEBNIM POTREBAMA „NAŠI                    SNOVI“

3.      KLEMENT ŠTEFANIĆ

4.      DVD „LOVREČKA VAROŠ“

5.      DVD „PIRAKOVEC“

2017.1.      OBRT ZA ČUVANJE DJECE „PALČIĆ“ vlasnice Đurđice  Palikuće

2.      UDRUGA „RUŽIN KRUG“

3.      DVD „PESKOVEC“

4.      DVD „ŽUNCI“

2018.1.      ZDRAVKO SOHORA, vl. obrta HIDROSPOJ

2.      KREŠIMIR JAKOPEC

3.      MARIJAN BENKO

4.      VLADIMIR BAČEK, DARKO JENDRIŠ i BRANKO JENDRIŠ

2019.1.      IVAN NOVAK

2.      JOSIP KLEPEC

3.      MARIJANA PREVAREK

4.      LIMENA GLAZBA I MAŽORETKINJE VRBOVEC

5.      PRENKO ANDREIĆ

6.      prof. dr. sc. IVAN KOPRIĆ

7.      DUBRAVKA BORKO

8.      LJILJANA STANKO

9.      JOSIP KLASIĆ

2020.
2021.1.      MATO JELIĆ

2.      ANICA HRLEC

3.      DVD BRČEVEC

4.      DVD LONJICA

5.      FRANJO POTURIČEK

6.      JELENA MUCKO

2022.1.           DVD VRBOVEC

2.           STRELJAČKO DRUŠTVO „PIK VRBOVEC“

3.           ANDREA PETREK

4.           ZDRAVKO KLUKOVIĆ

5.           MILJENKO GRUBEŠIĆ, Proizvodno-trgovačko-uslužni obrt                             „Grubešić“

6.           TOMISLAV MARKOVIĆ, OPG TOMISLAV MARKOVIĆ

7.           ŽELJKO VRŠČAK

8.           STJEPAN ZDENKO BREZARIĆ

9.           BRANKO MUŠAK, Obrt za taxi službu „Halo taxi“

10.       JAKOV PRGOMET